ЛУК

Чемпіонат України зі "Своєї гри"

Час: 

Нед, 15/10/2017 - 13:00 до Пон, 16/10/2017 - 14:15

Редактор(и): 

Формат: 

3x12

Ведучий: 

  • Дмитро Стрільчук
  • Карбовник Іван
  • Кузьмін Ігор
  • Володимир Войтюк
  • Хлевной Олександр
  • Андрій Безбородов

15-16 жовтня в приміщенні факультет електроніки ЛНУ (вулиця Генерала Тарнавського, 107) пройде Чемпіонат України зі "Своєї гри".

Учасники: https://docs.google.com/document/d/1eBMylXgdG59VNcMmhUgZ3wfvOTu-xnI0HGac...

Попередній календар всеукраїнських турнірів

2017 рік:
16-17 вересня - Кубок України зі ЩДК (Миколаїв)
8 жовтня - Синхронний турнір ЛУК зі ЩДК серед школярів, 1й етап (російською)
14-16 жовтня - Попередній етап Чемпіонату Україні зі ЩДК (Львів)
14-16 жовтня - Чемпіонат України зі Своєї Гри (Львів)
28-30 жовтня - Кубок України зі ЩДК та Брейн-Рингу серед школярів
11-12 листопада - Синхронний турнір ЛУК зі ЩДК серед молодіжних команд
18-19 листопада - Синхронний турнір ЛУК, 2-га ліга ЛУК зі ЩДК
26 листопада - Синхронний турнір ЛУК зі ЩДК серед школярів, 2й етап (українською)

Львів на всеукраїнських турнірах ЛУК

Команди, які здобули право представляти Львівщину:

Попередній етап Чемпіонату України з ЩДК 2012/13:
1. [+] Песиголовці (8 місце вищої ліги ЛУК)
2. [+] Тойвово (2 місце синхрону ЛУК)
3. [+] Finntrolls (5 місце синхрону ЛУК)
4. [+] Дракони ймовірності (за результатами Чемпіонату Львівщини)
За оргвнесок:
5. [+] Тануна Х
6. [+] Герцоги миру

ПЕЧУ відбудеться 22-23 вересня в Дніпропетровську.

Підсумкова таблиця Синхрону ЛУК

Місце Команда Етап 1 Етап 2 Етап 3            
1 Дуплет
Одеса

Ольга Цейтлин
36 28 29 93
2 Игры Разума
Кременчук

Перехрест Сергей
27 28 30 85
3 Dream-team
Вінниця

Сергей Поляков
29 26 28 83
4-5 Разные люди
Луганськ

Дрепин Федор
25 28 29 82
4-5 От Винта-Фаренгейт 9/12
Харків

А.Ермак
25 30 27 82

Шкільні Чемпіонати України з гри "Що? Де? Коли?" і "Брейн-ринг"

Час: 

Суб, 01/05/2010 - 10:00 до Втр, 04/05/2010 - 13:00

м.Одеса, (База санаторію МЧС "Одесский" (16-я ст. Большого Фонтана)

Чемпіонат зі ЩДК - 1-2 травня,
Чемпіонат з брейн-рингу - 2-4 травня.

Учасники Шкільного Чемпіонату України з гри "Що? Де? Коли?":
Старша група:
1. Скиттеры (Сімферополь)
2. Клик -12 (Сімферополь)
3. Глория (Миколаїв)
4. Одноклассники (Миколаїв)
5. Ежики в тумане (Запоріжжя)
6. КПСС (Харків)
7. ОК (Донецьк)
8. Гуманоиды( Луганськ)
9. УГУ (Київ)
10. Формалин (Київ)
11. Черно-белый кайф (Київ)
12. Неуловимые (Київ)
13. МИ-6 (Одеса)
14. Бандерлоги (Одеса)
15. Феникс (Одеса)
16. Парабеллум (Одеса)
17. Без блондинок (Одеса)
18. Парадокс (Мала Виска)
19. ЛИТучий голландец (Дніпропетровськ)
20. АФРОдиты (Львів)
21. Арена -51 (Ніжин)
22. Уникс (Вінниця)
23. The true (Миколаїв)
24. Dictum Factum (Суми)
25. Перфект (Тернопіль)
26. Кеды (Рівне)
Фестивальний залік:
1. Они убили Кенни (Дніпродзержинськ)
2. Колокольчики (Одеса)
3. Апокалипсис (Дніпродзержинськ)
4. Элксы (Тернопіль)
5. No limits (Львів)

Молодша група:
1. СКИТ - ОКЛ (Сімферопіль)
2. Кинор - Халом (Сімферопіль)
3. Seventeen UA (Харків)
4. Поколение Next (Запоріжжя)
5. От винта - КОЦапы (Харків)
6. Пушкин и К (Луганськ)
7. Математюки (Київ)
8. В голове одуванчики (Київ)
9. Шесть извилин (Київ)
10. Радио - 108 ФМ (Одеса)
11. Лейбштандарт (Одеса)
12. Хомо Сапиенс (Одеса)
13. Выкопировка (Одеса)
14. Немного математиков (Одеса)
15. Крепкий орешек (Одеса)
16. Эксампей (Мала Виска)
17. Такой ляпсус (Дніпропетровськ)
18. Теория Вероятности (Павлоград)
19. Орден тамплиеров (Ніжин)
20. ZED (Вінниця)
21. Online (Миколаїв)
22. 25-й кадр (Суми)
23. Партизаны (Рівне)
Фестивальний залік:
1. Take a bow (Дніпродзержинськ)
2. Just Jazz (Одеса)
3. Кризис BUM (Луганськ)
4. Китай - город (Одеса)
5. Антикризис (Київ)

Учасники Шкільного чемпионату України з гри "Брейн-ринг":
Старша група
1. Скиттеры (Сімферопіль)
2. Ежики в тумане (Запоріжжя)
3. КПСС (Харків)
4. Гуманоиды( Луганськ)
5. Магдебургские полушария (Київ)
6. Формалин (Київ)
7. Черно-белый кайф (Київ)
8. МИ-6 (Одеса)
9. Бандерлоги (Одеса)
10. Феникс (Одесса)
11. Парабеллум (Одеса)
12. ФО (Одеса)
13. ЛИТучий голландец (Дніпропетровськ)
14. Арена -51 (Ніжин)
15. Уникс (Вінниця)
16. Dictum Factum (Суми)
17. Перфект (Тернопіль)
18. Апрельские тезисы (Кіровоград)
За оргвнесок:
1. Неуловимые (Київ)
2. Апокалипсис (Дніпродзержинськ)

Молодша група:
1. Кинор - Халом (Сімферопіль)
2. Seventeen UA (Харків)
3. Поколение Next (Запоріжжя)
4. От винта - КОЦапы (Харків)
5. В голове одуванчики (Київ)
6. Антикризис (Київ)
7. Шесть извилин (Київ)
8. Радио - 108 ФМ (Одеса)
9. Лейбштандарт (Одеса)
10. Китай - город (Одеса)
11. Выкопировка (Одеса)
12. Теория Вероятности (Павлоград)
13. Орден тамплиеров (Ніжин)
14. ZED (Вінниця)
15. 25-й кадр (Суми)
16. Эврика (Алчевськ)
17. Триумф (Кіровоград)
За оргвнесок:
1. Такой ляпсус (Дніпропетровськ)
2. Ника (Кіровоградська область)
3. Пушкин и К (Луганськ)

Кубок України з гри "Що? Де? Коли?"

Час: 

Суб, 22/05/2010 - 10:00 до 13:00

Днепропетровская Ассоциация Клубов Интеллектуальных Игр сообщает 22-24.05.2010 г. в г.Ялта пройдёт Фестиваль интеллектуальных игр.
В его рамках 22-23.05.2010г. пройдёт Кубок Украины по ЧГК, а 22-24.05. мы сможем организовать турниры по "Тройке", "Видео-Свояку" и т.д.

Количество участников, которое мы можем принять - 100-105 команд.

Мероприятия пройдут в Санатории им.Кирова. Санаторий Ялты Kirov Holiday Center расположен в центре Ялты в уникальном историческом месте: усадьба XIX в. Князей Барятинских "Сельбиляр" ("Кипарисовая роща"). 11 минут до моря. Рядом отель "Ореанда".

Условия размешения: Двухместный номер, обладающий всеми атрибутами комфорта.
Все номера данной категории оснащены кабельным ТV, холодильником,
душевой комнатой, двумя отдельно стоящими кроватями.
Из номера открывается вид на море или горы.

Стоимость проживания с 2-х разовым питанием - 180 грн в сутки с человека. Возможен заказ доп.завтрака (стоимость 25 грн).

Будет организована перевозка участников Фестиваля из Симферополя непосредствено до Санатория. Стоимость 30 грн с человека.

Если кто-то хочет более детально узнать о данном Санатории - его страничка в Интернете - kirova.biz

Заявки на проживание и питание принимаются на адрес: Igor_Kuzmin@meta.ua до 24-00 18.05.2010

Турнирный взнос - 210 грн
Оргвзнос (не исключающий уплаты Турнирного взноса) - 210 грн

С уважением
Игорь М.Кузьмин

Місце Команда Тур 1 Тур 2 Тур 3 Етап
1 Игры Разума
Перехрест Сергей
Кременчук
11 9 10 30
2-4 Разные люди
Дрепин Федор

Луганськ
11 9 9 29
2-4 Южный парк
Одеса
10 7 12 29
2-4 Дуплет
Одеса
14 7 8 29
5-6 Dream-team
Сергей Поляков

Вінниця
8 10 10 28
5-6 МИФ
Лисовец О.В.

Чернігівська обл.
8 11 9 28
Місце у Львові
Команда  Етап 1
Етап 2
Етап 3 Підсумок
1 Дракони Ймовірності 30 23 25
78
2 Арматора 24 27  16 67
3
Герцоги миру 20 22  22 64
4 Каріозні монстри 20 26  16 62
5 КРОТУС 16 17 18
51
Місце у Львові
ЛУК Команда Тур 1  Тур 2  Тур 3   Бали 
1 11-13
Дракони Ймовірності 7 8
10
25
2 27-36
Герцоги миру 8
5 9 22
3  46-53 ХММ ім.С.Галябарди 7 6 7 20
4
61-70
КРОТУС 8 4
6
18
5
71-75
Металопрокат 7
4
6
17

Сторінки

Місце

Команда

Етап 1

Етап 2

Етап 3

Сума

1 Дуплет
Одеса
Ольга Цейтлин
36 28   64
2-4 PROтивоестественный отбор
Дніпропетровськ
Бондарев Павел
28 29   57
2-4 Ёжикус Vulgaris
Київ
Демяненко Александр
28 29   57
2-4 СБ
Сімферополь
Петров Кирилл
28 29   57
5-7 Dream-team
Вінниця
Сергей Поляков
29 26   55
5-7 Игры Разума
Кременчук
Перехрест Сергей
27 28   55
5-7 От Винта-Фаренгейт 9/12
Харків
А.Ермак
25 30   55
П В С Ч П С Н
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
 
6
 
 
8
 
9
 
10
 
11
 
 
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
 
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
 
27
 
28
 
29
 
30