Попередні результати ІІ етапу Ліги претендентів XIIi Відкритого чемпіонату Львівської області

Місце Команда Тур 1 Тур 2 Тур 3 Етап ТБ
1. Герцоги миру
9,63
9,81
9,79
27,223
25
2. Металопрокат
9,62
6,54
9,83
24,199
22
3. Білі вар'яти 9,67
8,90
5,26
22,183
20
4. X-files
7,39
9,88
6,34
22,161
18
5. IT Crowd
9,59
6,53
7,46
22,158
16
Місце Команда Місто Етап 1 Етап 2 Етап 3 Сума місць
1 Західний полюс Тернопіль
1
1
1
3
2 Хаус Mode
Сокаль 3 3 3 9
3 Каріозні монстри
Львів
3
2
5
10
4
Арматора
Львів
3
4
7
14
5 Пінта Тедді
Вінниця 5 14 2 21
Місце Команда Місто Етап 1 Етап 2 Етап 3 Очки
1 Західний полюс Тернопіль
55
52
48
155
2 Каріозні монстри Львів 49 45 40 134
3 Хаус Mode
Сокаль 49 41
43 133
4
Арматора
Львів
49
40
39
128
5 Дракони ймовірності Львів 37 33 41 111
Місце Команда Місто Очки
1 Захiдний полюс
Тернопiль  48
2 Пiнта Теддi
Вiнниця
44
3 ХАУС MODE
Сокаль 43
4 Дракони ймовiрностi
Львiв
41
5 Карiознi монстри Львiв
40
Місце Команда Місто Очки
 1 ХАУС MODE
Львiв
91
 2 Пiнта Теддi
Вiнниця
88
 3 Карiознi монстри
Львiв
83
 4 Дракони ймовiрностi
Львiв
82
 5 ParaDoX NaBokova
Рiвне
74
 Місце Команда
Місто
Очки
 1 Карiознi монстри
Львiв
32
 2-3 ХАУС MODE
Львiв
31
 2-3 Пiнта Теддi
Вiнниця
31
 4 ParaDoX NaBokova
Рiвне
29
 5 Дракони ймовiрностi
Львiв
26
Місце Команда Місто Очки Рейтинг
1 Захiдний полюс Тернопiль 62 1186
2 ХАУС MODE
Львiв 60 1148
3 Пiнта Теддi
Вiнниця
57 1066
4 Дракони ймовiрностi Львiв
56 1025
5-6 Болт
Вiнниця 51
909
5-6 Карiознi монстри
Львiв
51 908

Програма Баюнале-2009

Програма інтелектуально-ігрового фестивалю „БАЮНАЛЕ – 2009” присвяченого Дню української писемності та мови

5 грудня
  10.00-11.00 Реєстрація учасників фестивалю
  11.00-11.15 Відкриття фестивалю
  11.15-14.00 1-3 тури «Всесвіту українського слова»
            1 тур (Пролог) – 12 запитань;
            2 тур (КЗУ) – 12 запитань;
            3 тур (КЗУ) – 12 запитань;
            Конкурс читців поезій Б.-І. Антонича
  14.00 -15.00 Обід
  15.00-18.00 4-6 тури «Всесвіту українського слова»
            4 тур (КЗУ) – 12 запитань;
            5 тур (КЗУ) – 12 запитань;
            6 тур (Суботній епілог) – 12 запитань;
            Конкурс читців поезій Б.-І. Антонича
  19.00-22.00 Брейн-ринг, «Своя гра» (студентський клуб «Зодіак»- гуртожиток №2)

М. ОВСЧ Команда 1 тур 2 тур 3 тур Сума ТБ
1 83-107 Песиголовці 6 8 4 18
1000
2-3 108-146 Заглушка d13 6 5 6 17 875
2-3 108-146 Модний Валідол 5
7 5 17 875
4 185-231 Bright Mind-Далеко 6 7 2 15 750

Сторінки

Місце у Львові
Місце в загальному заліку Команда Тур 1  Тур 2  Тур 3   Бали 
1 2 Дракони Ймовірності 10 10 10 30
2 25-27 Арматора 8 8 8 24
3-5 48-57 Каріозні монстри 9 6 5 20
3-5 48-57 Хамелеон 5 6 9 20
3-5 48-57 Герцоги миру 7 4 9 20
П В С Ч П С Н
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
 
7
 
8
 
9
 
10
 
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
 
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31